Zimní liga se Žatcem

29.01.2018 09:44

Ve 3. kole zimní ligy jsme prohráli na hřišti Žatce 7:5. Ze začátku utkání jsme byli jasně lepším týmem, kde jsme soupeře nenechali ani rozehrát z  jejich vápna. Po třech rychlých golech Roberta nás jemně zařízl rozhodčí, jak už bývá zvykem. Kluci se přestali soustředit a poločas skončil za stavu 3:3. Do poločasu vstoupil lépe soupeř, který dal hned za začátku gol. Dokázali jsme vyrovnat, ale následně jsme dostali 2 laciné goly z naší strany. Zbytek utkání už se nám nedařilo kombinovat, presovat ani hrát naši hru.  Náš pátý a poslední gol vstřelil Mates Novák, ale soupeř udeřil ještě jednou na konečných 7:5. Tento zápas hodnotím jako velice nepovedený. Nutno ale dodat,že jsme na začátku přípravy a kluky čeká ještě hodně práce.

Goly : Rác 4x, Novák 1x