Louny - Dobroměřice/Postoloprty

01.04.2018 15:20

Hned v prvním kole jarní části sezony jsme se utkali s  prvním týmem v tabulce, s Lounama.

Začali lépe domácí, kdy po našich chybách vedli 2:0. Naši kluci ale nesklopili hlavu a hráli fotbal a dokázali snížit po penaltě Roberta. Následoval další gol do naší sítě a další penalta pro nás, znovu Robert. Za stavu 3:2 Robert předvedl krásnou individuální akci a vyrovnal skore, které se do poločasu nezměnilo. Hned na začátku 2. poločasu oba týmy skorovali a skore 4:4 se drželo skoro celý 2. poločas. Čtyři minuty před koncem jsme inkasovali gol, který byl totožný jako náš 1. inkasovaný gol. Kluci se ještě snažili vyrovnat ale už jsme soupeře neohrozili, naopak domácí přidali 6. gol.

Jsem rád, že zápas proběhl bez emocí navíc. Jsem spokojený i s naší předvedenou hrou, ikdyž tam byly chyby. Kluky musím pochválit, protože bojovali co to šlo.

Výsledek:     Louny 6:4 Dobroměřice / Postoloprty

Goly:              4x Robert Rác