Kadaň - Dobroměřice

30.09.2017 19:23

Sestava: Metveyijenko, Boleslav, Červeňák, Čimpera, Eichelmann, Friedrich, Holý, Kamír, Novák, Rac, Rauer, Richter, Starý, Štekl, Jirásek P.

Výsledek: 2:1 (gol: Rac)

Referát: Dnes by jsem předně chtěl všechny kluky pochválit, jelikož v dost opět obměněné sestavě se od počátku utkání do soupeře naěi kluci zakousli a v prvním poločase jsme měli více ze hry a též více golových příležitostí než soupeř, kterého jsme poměrně dobře bránili. Smolně po rohovém kopu jsme prohrávali 1:0, ale kluci utkání vyrovnali a ke konci zápasu jsem v posledních minutách opět ze standartní situace obdrželi další ještě smolnější gol. Sice jsme prohráli o gol, ale naše hra dle sdělení trenérů se stále zlepšuje a to je moc dobře. Když přihlédnu k faktu, že dnes opět chybělo několik stálic v sestavě, tak musím konstatovat, že trenéři budou mít těžkou hlavu koho postavit do utkání až přijdou všichni. Každopádně sestava se ustáluje a již kluci i my víme co jeden od druhého čekat a naše stále se zlepšující hra je výsledkem poctivé práce na trénincích a zodpovědném přístupu k fotbalovým povinnosatem, přičemž k tomuto též velmi přihlížíme při sestavování týmu na utkání. V současné době máme dost široký kádr a hrát budou né ti nejlepší, ale ti co jsou poctivý v trénincích a též i mimo tréninky, což stavímer víše než výsledky a proto dnes jste kluci v našich očích vyhráli, jelikož jste hráli srdíčkem a věřím, že z výsledku jste zklamaní, ale koukejte na hru a ne na výsledek, jelikož to je to poslední na co koukejte. Příště budeme mít více štěstí a určitě to bude ještě lepší. Všem moc gratuluji a těším se na další tréninky a utkání.